KRUK S.A.

Kruk – emisje obligacji korporacyjnych

KRUK to jedna z czołowych firm na europejskim rynku zarządzania wierzytelnościami. Aktywnie działa na 6 rynkach: w Polsce, Rumunii, Hiszpanii, Czechach, we Włoszech i na Słowacji. Dodatkowo, posiada aktywa w Niemczech. Grupa od lat jest obecna na polskim rynku emisji obligacji korporacyjnych, co stanowi istotny element jej strategii finansowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obligacji KRUK.

 

Nie widzisz aktualnej oferty obligacji? Zostaw kontakt, a damy Ci znać o nowej emisji tego emitenta. 

1 2
W czym możemy Ci pomóc?

FAQ

Emisja obligacji to proces, podczas którego państwo (obligacje skarbowe) lub firma (obligacje korporacyjne) zaciąga pożyczkę od inwestora. W zamian emitent zobowiązuje się do zwrotu kapitału w określonym terminie wraz z ustalonymi odsetkami.

Obligacje korporacyjne firmy Kruk można kupić w biurach i domach maklerskich lub na Giełdzie Papierów Wartościowych.  

Obligacje zabezpieczone to instrumenty, które są zabezpieczone np. hipoteką, majątkiem lub gwarancją. To oznacza, że w przypadku problemów finansowych emitenta, inwestorzy mają większą szansę na odzyskanie swoich środków.

Sytuację finansową KRUK-a można sprawdzić, zapoznając się ze sprawozdaniami finansowymi, które udostępniane są co roku i zawierają dane za rok zeszły. Zainteresowany inwestor znajdzie je na oficjalnej stronie internetowej firmy KRUK.

KRUK zajmuje się zarządzaniem i obrotem wierzytelnościami. Jako firma windykacyjna obsługuje należności instytucji finansowych, takich jak banki czy ubezpieczyciele. Wspiera zadłużonych w spłacie długów i pomaga im poprawić swoją sytuację.

Interesujesz się emisją obligacji, której nie ma aktualnie w ofercie?
Uzupełnij formularz kontaktowy, a poinformujemy Cię, gdy tylko się pojawi!

Dziękujemy za kontakt,
odpowiemy jak najszybciej

Kliknij aby dowiedzieć się jakie przysługują ci prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Michael / Ström Dom Maklerski S.A.

Michael / Ström
w liczbach

Każdy jest wyjątkowy. Wyróżniają nas pasje, potrzeby i plany. Ale to, co nas łączy, to poszukiwanie harmonii w świecie finansów. Michael / Ström Dom Maklerski oferuje szereg przejrzystych i prostych rozwiązań, które pomagają budować portfel inwestycyjny tak, aby pracował w sposób efektywny. Nasze doświadczenie i wyznawane wartości to również sprawne narzędzie dla wszystkich oczekujących skuteczności oraz profesjonalnego wsparcia w transakcjach w ramach corporate finance i investment banking.

icon

3100

ponad 3100 prowadzonych rachunków maklerskich

icon

10 mld zł

ponad 10 mld zł obrotu na rynku wtórnym papierów dłużnych 

icon

292

292 przeprowadzonych emisji obligacji

icon

1,7 mld zł

1,7 mld zł zdeponowanych aktywów

icon

71

71 Emitentów

icon

4,7 mld zł

4,7 mld zł w zrealizowanych transakcjach na rynku pierwotnym