BEST S.A.

Best S.A. – emisje obligacji korporacyjnych

Interesujesz się obligacjami Best S.A.? To jeden z wiodących podmiotów na rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Marka może poszczycić się 26-letnim doświadczeniem na GPW i wieloletnią obecnością na rynku emisji obligacji korporacyjnych oraz akcji.

 

Nie widzisz aktualnej oferty obligacji? Zostaw kontakt, a damy Ci znać o nowej emisji tego emitenta. 

W czym możemy Ci pomóc?

FAQ

Best jest jedną z największych firm w Polsce zajmujących się windykacją. Zarządza portfelami wierzytelności, pomaga w spłacie zadłużeń. Współpracuje z bankami, pożyczkodawcami, ubezpieczycielami, sieciami telekomunikacyjnymi.

W zależności od aktualnej oferty, obligacje korporacyjne firmy Best można kupić np. w biurach maklerskich banków, w domach maklerskich oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych Catalyst.

Emisje obligacji zabezpieczonych to wydawanie długoterminowych papierów wartościowych, wspieranych aktywami lub gwarancją. W razie niewypłacalności emitenta, ich posiadacze mają pierwszeństwo w odzyskaniu środków.

Aktualną sytuację finansową danego emitenta możesz zweryfikować np. sprawdzając raporty finansowe dostępne na oficjalnej stronie internetowej.

Interesujesz się emisją obligacji, której nie ma aktualnie w ofercie?
Uzupełnij formularz kontaktowy, a poinformujemy Cię, gdy tylko się pojawi!

Dziękujemy za kontakt,
odpowiemy jak najszybciej

Kliknij aby dowiedzieć się jakie przysługują ci prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Michael / Ström Dom Maklerski S.A.

Michael / Ström
w liczbach

Każdy jest wyjątkowy. Wyróżniają nas pasje, potrzeby i plany. Ale to, co nas łączy, to poszukiwanie harmonii w świecie finansów. Michael / Ström Dom Maklerski oferuje szereg przejrzystych i prostych rozwiązań, które pomagają budować portfel inwestycyjny tak, aby pracował w sposób efektywny. Nasze doświadczenie i wyznawane wartości to również sprawne narzędzie dla wszystkich oczekujących skuteczności oraz profesjonalnego wsparcia w transakcjach w ramach corporate finance i investment banking.

icon

3100

ponad 3100 prowadzonych rachunków maklerskich

icon

10 mld zł

ponad 10 mld zł obrotu na rynku wtórnym papierów dłużnych 

icon

292

292 przeprowadzonych emisji obligacji

icon

1,7 mld zł

1,7 mld zł zdeponowanych aktywów

icon

71

71 Emitentów

icon

4,7 mld zł

4,7 mld zł w zrealizowanych transakcjach na rynku pierwotnym