Kredyt Inkaso S.A.

Kredyt Inkaso – emisje obligacji korporacyjnych

Kredyt Inkaso S.A. działa aktywnie od 2001 roku i należy do czołowych firm w branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Specjalizuje się w zarządzaniu portfelami wierzytelności nieregularnych, trwale niespłacanych przez dłużników. Działa również na rynku inwestorskim, oferując obligacje Kredyt Inkaso. Sprawdź aktualne i minione emisje obligacji!

 

Nie widzisz aktualnej oferty obligacji? Zostaw kontakt, a damy Ci znać o nowej emisji tego emitenta. 

W czym możemy Ci pomóc?

FAQ

Kredyt Inkaso zajmuje się obsługą zadłużeń, zarządzaniem wierzytelnościami na rynkach finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma skupia się na obsłudze portfeli wierzytelności w trakcie windykacji, procesów sądowych i egzekucji.

Obligacje korporacyjne firmy Kredyt Inkaso można kupić w domach i biurach maklerskich oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych Catalyst.

Obligacje zabezpieczone oznaczają, że są wspierane np. aktywami lub gwarancją. W razie problemów emitent ma obowiązek użyć tych zasobów do spłaty długu, co może zwiększyć pewność inwestycji.

Warto przeanalizować sprawozdania finansowe danej firmy oraz wskaźniki finansowe, takie jak wskaźnik płynności, zadłużenia czy rentowności.

Interesujesz się emisją obligacji, której nie ma aktualnie w ofercie?
Uzupełnij formularz kontaktowy, a poinformujemy Cię, gdy tylko się pojawi!

Dziękujemy za kontakt,
odpowiemy jak najszybciej

Kliknij aby dowiedzieć się jakie przysługują ci prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Michael / Ström Dom Maklerski S.A.

Michael / Ström
w liczbach

Każdy jest wyjątkowy. Wyróżniają nas pasje, potrzeby i plany. Ale to, co nas łączy, to poszukiwanie harmonii w świecie finansów. Michael / Ström Dom Maklerski oferuje szereg przejrzystych i prostych rozwiązań, które pomagają budować portfel inwestycyjny tak, aby pracował w sposób efektywny. Nasze doświadczenie i wyznawane wartości to również sprawne narzędzie dla wszystkich oczekujących skuteczności oraz profesjonalnego wsparcia w transakcjach w ramach corporate finance i investment banking.

icon

3100

ponad 3100 prowadzonych rachunków maklerskich

icon

292

292 przeprowadzonych emisji obligacji

icon

10 mld zł

ponad 10 mld zł obrotu na rynku wtórnym papierów dłużnych 

icon

1,7 mld zł

1,7 mld zł zdeponowanych aktywów

icon

71

71 Emitentów

icon

4,7 mld zł

4,7 mld zł w zrealizowanych transakcjach na rynku pierwotnym