Michael/Strom

Zostań Klientem   En Pl

Doradca private brokerage

Zobacz

Michael / Ström to nowoczesny dom maklerski, oferujący profesjonalne i kompleksowe wsparcie w zakresie bankowości inwestycyjnej dla firm oraz unikalne produkty inwestycyjne dla osób indywidualnych. Naszą specjalnością są obligacje korporacyjne.

Swoim klientom oferujemy wiele autorskich, przejrzystych rozwiązań inwestycyjnych umożliwiających osiągnięcie satysfakcjonujących zysków przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka.

To co nas wyróżnia na tle konkurencji to przede wszystkim kompetencje wywodzące się z wiedzy i bogatego doświadczenia na rynkach finansowych, które zdobywaliśmy plasując obligacje o łącznej wartości przekraczającej 10,5 mld zł.

Tworzymy silny zespół ekspertów. Jest wśród nas m.in. 9-ciu maklerów papierów wartościowych, 6 osób posiadających tytuł CFA lub licencję Doradcy Inwestycyjnego oraz 35 Doradców Private Brokerage. Wspólnie tworzymy firmę, z której jesteśmy dumni.

Obecnie Dom Maklerski Michael / Ström poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku

Doradca Private Brokerage

Miejsce pracy: Warszawa, Trójmiasto, Bydgoszcz, Szczecin, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź

Główne zadania

  • Utrzymanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów z segmentu private banking;
  • Oferowanie produktów i usług finansowych z obszaru rynku kapitałowego;
  • Obsługa Klientów w zakresie produktów oferowanych przez Dom Maklerski;
  • Informowanie Klientów o bieżących wydarzeniach rynkowych;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Domu Maklerskiego;
  • Aktualizowanie wiedzy z zakresu produktów i procesów sprzedaży oraz rynku kapitałowego;
  • Zapewnienie Klientom zindywidualizowanej obsługi wysokiej jakości.

Wymagania

  • Min. 2 – letnie doświadczenie w obsłudze Klienta segmentu private banking oraz w sprzedaży;
  • Bardzo dobra znajomość rynków finansowych;
  • Znajomość rozwiązań inwestycyjnych kierowanych do klienta segmentu private banking;
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki o profilu ekonomicznym;
  • Mile widziana licencja maklera papierów wartościowych, doradcy inwestycyjnego lub CFA;
  • Skuteczność w działaniu poparta sukcesami sprzedażowymi;
  • Rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów;
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych;
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoki stopień motywacji do pracy i dalszego rozwoju zawodowego;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące część stałą i premie sprzedażowe;
    - Wynagrodzenie stałe w wysokości do 20000 zł brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia;
    - Nieograniczona premia uzależniona od osiąganych wyników sprzedażowych
  • Dostęp do szerokiego wachlarza rozwiązań inwestycyjnych, dostosowanych do potrzeb Klientów segmentu private banking;
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów w zakresie analizy finansowej, prawnej oraz marketingowej;
  • Pakiet szkoleń;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pracę w zgranym, energicznym i doświadczonym zespole;
  • Partnerską formę współpracy.

W tym miejscu możesz zostawić swoją aplikację

AKCEPTUJĘ