01

--

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Michael / Ström / Klient Indywidualny

Oferta publiczna obligacji spółki Develia S.A

Michael / Ström Dom Maklerski S.A. jest organizatorem konsorcjum dystrybucyjnego i przyjmuje zapisy na obligacje spółki Develia S.A. w ofercie publicznej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty.

Emisja
image
Michael / Ström / Klient Indywidualny

Oferta publiczna obligacji spółki BEST S.A.

Michael / Ström Dom Maklerski S.A. jest członkiem konsorcjum dystrybucyjnego i przyjmuje zapisy na obligacje spółki BEST S.A. w ofercie publicznej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty.

Emisja
image
Michael / Ström / Publikacje

Ceny ropy najniżej od stycznia – co wpływa na ceny surowca?

Rekordowa zmienność cen ropy. Co wywołuje tak dużą zmienność?

Komentarz
image
Michael / Ström / Publikacje

Kryptowaluty – rzezi ciąg dalszy

Byki spierają się z niedźwiedziami. Nie dotyczy to jednak kryptowalut gdzie wciąż górują niedźwiedzie zalewając rynek czerwienią.

Komentarz
image
Michael / Ström / Publikacje

Ciąg pozytywnych zdarzeń - czy to początek hossy?

Rynek popadł w euforię po serii pozytywnych zdarzeń. Koniec bessy czy korekta?

Komentarz
image
Michael / Ström / Oferta

Nasza oferta

Posiadamy profesjonalne usługi bankowości inwestycyjnej dla firm i unikalne produkty inwestycyjne dla osób indywidualnych.

icon
Jesteś zainteresowany naszymi usługami, zostaw nam swoje dane, a my do Ciebie oddzwonimy.
img
img
Otwórz bezpłatne konto

Rachunek
maklerski

Stale pracujemy nad tym, żeby nasi Klienci dostawali możliwie najlepsze rozwiązania na rynku. Dlatego wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie, również jako aktywni inwestorzy na rynku kapitałowym - stworzyliśmy przejrzysty i intuicyjny rachunek maklerski. Dlatego, jeśli jeszcze nie posiadasz u nas aktywnego rachunku, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Benefity z posiadania rachunku
icon

0 zł za otwarcie i prowadzenie

icon

możliwość składania zleceń na zakup obligacji online

icon

dostęp do oferty bez wychodzenia z domu

Dowiedz się więcej arrow
macbook
img
img
img
Wiedza to fundament finansowego sukcesu

Publikacje

01 - Gru - 2022

Raport kredytowy Develia S.A.

Niniejszy raport kredytowy przedstawia sytuację finansową Grupy, w której jednostką dominującą jest Develia S.A. (Spółka), po wynikach za 3Q22 pod kątem zdolności obsługi zadłużenia z tytułu wyemitowanych obligacji.

Czytaj więcejarrow

30 - Lis - 2022

Ceny ropy najniżej od stycznia – co wpływa na ceny surowca?

Cena za baryłkę ropy (WTI) spadła do poziomu 74$. Tym samym osiągnęła poziomy z początku roku, spadając poniżej cen „przedwojennych”. To świetna wiadomość dla światowej inflacji, a tym samym dla banków centralnych. Te ostatnie przy swoich kolejnych ruchach będą mogły w mniejszym stopniu uwzględniać „czynnik zewnętrzny” jakim bez wątpienia była w ostatnich miesiącach szalejąca cena ropy. W ciągu ostatnich pięciu miesięcy cena baryłki spadla z poziomu 120$ do obecnych 74$, notując tym samym utratę ponad 1/3 swojej wartości.               

Czytaj więcejarrow

23 - Lis - 2022

Kryptowaluty – rzezi ciąg dalszy

Podczas ostatniej hossy na kryptowalutach wielu ostrzegało, że rynek ten w ogromnym stopniu jest beneficjentem niskich stóp procentowych i „darmowych” pieniędzy. Cykl podwyżek stóp rozpoczęty przez FED potwierdził tę tezę. Potem doszło do upadku jednej z głównych kryptowalut (Terra), a w ostatnim czasie dołożyło się bankructwo drugiej największej giełdy kryptowalut FTX. W międzyczasie pękła bańka NFT, a z rynku wyparowały miliardy dolarów. W ostatnich dniach powołana została natomiast komisja do spraw wyjaśnienia upadku FTX, a w USA coraz więcej mówi się o potrzebnie stworzenia jasnych ram prawnych dla rynku krypto.  

Czytaj więcejarrow

BEST S.A.

logo
Seria Z1 20 mln zł
szczegóły emisji

Data: 02.12.2022 - 16.12.2022

13 dni do końca emisji

Develia S.A.

logo
Seria P2022A 20 mln zł
szczegóły emisji

Data: 28.11.2022 - 09.12.2022

6 dni do końca emisji