PragmaGO S.A.

PragmaGO S.A. - emisje obligacji

Obligacje PragmaGO S.A. zyskują na popularności. Polski fintech z prawie 30-letnią tradycją na rynku finansowym, który udzielił finansowania o łącznej wartości 8,215 mld zł i obsłużył 751 000 faktur w 2022 roku, coraz chętniej przyciąga inwestorów. Oto aktualne i wygasłe emisje obligacji PragmaGO S.A.

 

Nie widzisz aktualnej oferty obligacji? Zostaw kontakt, a damy Ci znać o nowej emisji tego emitenta. 

W czym możemy Ci pomóc?

FAQ

PragmaGO zajmuje się faktoringiem, finansowaniem małych i mikroprzedsiębiorstw. Zapewnia płynność finansową, kompleksowo obsługuje firmy z różnych branż, kupując nieopłaconą przez klienta fakturę czy pożyczając środki na zakupy firmowe lub podatki.

To zależy od konkretnej emisji – szczegółowe informacje znajdziesz m.in. na stronie ofertowej danej emisji oraz w oficjalnych prospektach emisyjnych.

Zapisy na obligacje PragmaGO przyjmują m.in. domy maklerskie, np. Michael / Ström DM. Można kupić je również na rynku Catalyst.

Możesz ocenić kondycję finansową firmy PragmaGO analizując jej raporty finansowe, wskaźniki płynności i rentowności, a także korzystając z informacji dostępnych na platformach finansowych.

Interesujesz się emisją obligacji, której nie ma aktualnie w ofercie?
Uzupełnij formularz kontaktowy, a poinformujemy Cię, gdy tylko się pojawi!

Dziękujemy za kontakt,
odpowiemy jak najszybciej

Kliknij aby dowiedzieć się jakie przysługują ci prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Michael / Ström Dom Maklerski S.A.

Michael / Ström
w liczbach

Każdy jest wyjątkowy. Wyróżniają nas pasje, potrzeby i plany. Ale to, co nas łączy, to poszukiwanie harmonii w świecie finansów. Michael / Ström Dom Maklerski oferuje szereg przejrzystych i prostych rozwiązań, które pomagają budować portfel inwestycyjny tak, aby pracował w sposób efektywny. Nasze doświadczenie i wyznawane wartości to również sprawne narzędzie dla wszystkich oczekujących skuteczności oraz profesjonalnego wsparcia w transakcjach w ramach corporate finance i investment banking.

icon

3100

ponad 3100 prowadzonych rachunków maklerskich

icon

10 mld zł

ponad 10 mld zł obrotu na rynku wtórnym papierów dłużnych 

icon

292

292 przeprowadzonych emisji obligacji

icon

1,7 mld zł

1,7 mld zł zdeponowanych aktywów

icon

71

71 Emitentów

icon

4,7 mld zł

4,7 mld zł w zrealizowanych transakcjach na rynku pierwotnym