DL Invest Group

DL Invest – emisje obligacji korporacyjnych

DL Invest Group PM S.A. to doświadczony gracz na rynku nieruchomości komercyjnych, działający z sukcesem od ponad 16 lat. Obszar działalności spółki obejmuje trzy główne sektory: logistyczny, biurowy oraz handlowy. Firma uczestniczy również w procesach emisji obligacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obligacji DL Invest.

 

Nie widzisz aktualnej oferty obligacji? Zostaw kontakt, a damy Ci znać o nowej emisji tego emitenta. 

W czym możemy Ci pomóc?

FAQ

DL Invest to firma z branży nieruchomości, która realizuje projekty z zakresu nieruchomości komercyjnych. Buduje m.in. budynki biurowe, parki logistyczne i powierzchnie handlowe, dopasowane do lokalizacji oraz potrzeb najemców.

Zapisy na obligacje prowadzą domy maklerskie, m.in. Dom Maklerski Michael / Ström. Niektóre papiery są także dostępne na rynku Catalyst oraz w biurach maklerskich.

Ocenę sytuacji finansowej firmy można przeprowadzić poprzez analizę jej sprawozdań finansowych, wskaźników finansowych oraz monitorowanie informacji branżowych.

Interesujesz się emisją obligacji, której nie ma aktualnie w ofercie?
Uzupełnij formularz kontaktowy, a poinformujemy Cię, gdy tylko się pojawi!

Dziękujemy za kontakt,
odpowiemy jak najszybciej

Kliknij aby dowiedzieć się jakie przysługują ci prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Michael / Ström Dom Maklerski S.A.

Michael / Ström
w liczbach

Każdy jest wyjątkowy. Wyróżniają nas pasje, potrzeby i plany. Ale to, co nas łączy, to poszukiwanie harmonii w świecie finansów. Michael / Ström Dom Maklerski oferuje szereg przejrzystych i prostych rozwiązań, które pomagają budować portfel inwestycyjny tak, aby pracował w sposób efektywny. Nasze doświadczenie i wyznawane wartości to również sprawne narzędzie dla wszystkich oczekujących skuteczności oraz profesjonalnego wsparcia w transakcjach w ramach corporate finance i investment banking.

icon

3100

ponad 3100 prowadzonych rachunków maklerskich

icon

10 mld zł

ponad 10 mld zł obrotu na rynku wtórnym papierów dłużnych 

icon

292

292 przeprowadzonych emisji obligacji

icon

1,7 mld zł

1,7 mld zł zdeponowanych aktywów

icon

71

71 Emitentów

icon

4,7 mld zł

4,7 mld zł w zrealizowanych transakcjach na rynku pierwotnym