Victoria Dom S.A.

Victoria Dom – emisje obligacji korporacyjnych

Już od 1998 r. Victoria Dom aktywnie działa na rynku mieszkaniowym, będąc obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów w Warszawie. Hasło „100% mieszkań oddanych w terminie” bez wątpienia przyciąga inwestorów. Interesujesz się obligacjami Victoria Dom? Zobacz aktualne i minione emisje obligacji tego emitenta!

 

Nie widzisz aktualnej oferty obligacji? Zostaw kontakt, a damy Ci znać o nowej emisji tego emitenta. 

1 2
W czym możemy Ci pomóc?

FAQ

Victoria Dom jest polską firmą z branży deweloperskiej. Działa od 1998 roku. Specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym. Projekty realizuje w Polsce (w Warszawie i Krakowie), a także w Niemczech.

Obligacje zabezpieczone mają aktywa lub gwarancję w razie niewypłacalności emitenta, dając inwestorom większe zabezpieczenie. Niezabezpieczone nie mają tego wsparcia, co wiąże się z wyższym ryzykiem.

Obligacje Victoria Dom można kupić u autoryzowanego doradcy, w Domu Maklerskim Michael / Ström. Papiery dłużne firmy są także dostępne na rynku Catalyst.

Aby dowiedzieć się, czy warto zainwestować w Victoria Dom, inwestor powinien sprawdzić aktualną sytuację finansową emitenta. Można to zrobić np. analizując jego raporty finansowe.

Interesujesz się emisją obligacji, której nie ma aktualnie w ofercie?
Uzupełnij formularz kontaktowy, a poinformujemy Cię, gdy tylko się pojawi!

Dziękujemy za kontakt,
odpowiemy jak najszybciej

Kliknij aby dowiedzieć się jakie przysługują ci prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Michael / Ström Dom Maklerski S.A.

Michael / Ström
w liczbach

Każdy jest wyjątkowy. Wyróżniają nas pasje, potrzeby i plany. Ale to, co nas łączy, to poszukiwanie harmonii w świecie finansów. Michael / Ström Dom Maklerski oferuje szereg przejrzystych i prostych rozwiązań, które pomagają budować portfel inwestycyjny tak, aby pracował w sposób efektywny. Nasze doświadczenie i wyznawane wartości to również sprawne narzędzie dla wszystkich oczekujących skuteczności oraz profesjonalnego wsparcia w transakcjach w ramach corporate finance i investment banking.

icon

3100

ponad 3100 prowadzonych rachunków maklerskich

icon

10 mld zł

ponad 10 mld zł obrotu na rynku wtórnym papierów dłużnych 

icon

292

292 przeprowadzonych emisji obligacji

icon

1,7 mld zł

1,7 mld zł zdeponowanych aktywów

icon

71

71 Emitentów

icon

4,7 mld zł

4,7 mld zł w zrealizowanych transakcjach na rynku pierwotnym