Marvipol Development S.A.

Marvipol Development S.A. – emisje obligacji

Marvipol Development S.A. działa aktywnie od ponad 26 lat. Dziś jest jednym z kluczowych graczy na warszawskim rynku deweloperskim. Spółka specjalizuje się w 3 segmentach: mieszkaniowym, magazynowym i w pozostałych aktywach nieruchomościowych. Jest również obecna na GPW, uczestnicząc w emisjach obligacji korporacyjnych. Zobacz oferty obligacji Marvipol w Michael / Ström Dom Maklerski!

 

Nie widzisz aktualnej oferty obligacji? Zostaw kontakt, a damy Ci znać o nowej emisji tego emitenta. 

W czym możemy Ci pomóc?

FAQ

Marvipol działa w branży deweloperskiej. Jest jedną z największych firm na polskim rynku nieruchomości – funkcjonuje na nim ponad 25 lat. Operuje w segmencie mieszkaniowym i magazynowym, ale nie zamyka się także na inne aktywa nieruchomościowe.

Emitowanie obligacji zabezpieczonych oznacza, że firma wydaje długi wspierane aktywami lub gwarancją. W razie problemów emitenta, inwestorzy mają pierwszeństwo w odzyskaniu środków zabezpieczających.

Na obligacje Marvipolu zapisy przyjmują m.in. domy maklerskie takie jak Dom Maklerski Michael / Ström. Aby kupić obligacje, należy zapisać się przez stronę internetową lub w oddziale.

Aby sprawdzić aktualną sytuację finansową Marvipolu, warto prześledzić najnowsze raporty okresowe – dostępne na oficjalnej stronie internetowej emitenta.

Inwestor umieszcza obligacje po stronie aktywów finansowych, np. długoterminowych. Wpływy z odsetek to przychody finansowe, które powinny się znaleźć także na rachunku bieżącym.

Interesujesz się emisją obligacji, której nie ma aktualnie w ofercie?
Uzupełnij formularz kontaktowy, a poinformujemy Cię, gdy tylko się pojawi!

Dziękujemy za kontakt,
odpowiemy jak najszybciej

Kliknij aby dowiedzieć się jakie przysługują ci prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Michael / Ström Dom Maklerski S.A.

Michael / Ström
w liczbach

Każdy jest wyjątkowy. Wyróżniają nas pasje, potrzeby i plany. Ale to, co nas łączy, to poszukiwanie harmonii w świecie finansów. Michael / Ström Dom Maklerski oferuje szereg przejrzystych i prostych rozwiązań, które pomagają budować portfel inwestycyjny tak, aby pracował w sposób efektywny. Nasze doświadczenie i wyznawane wartości to również sprawne narzędzie dla wszystkich oczekujących skuteczności oraz profesjonalnego wsparcia w transakcjach w ramach corporate finance i investment banking.

icon

3100

ponad 3100 prowadzonych rachunków maklerskich

icon

10 mld zł

ponad 10 mld zł obrotu na rynku wtórnym papierów dłużnych 

icon

292

292 przeprowadzonych emisji obligacji

icon

1,7 mld zł

1,7 mld zł zdeponowanych aktywów

icon

71

71 Emitentów

icon

4,7 mld zł

4,7 mld zł w zrealizowanych transakcjach na rynku pierwotnym