Marvipol Development S.A.

Marvipol Development S.A. – emisje obligacji

Marvipol Development S.A.

Marvipol Development S.A. działa aktywnie od ponad 26 lat. Dziś jest jednym z kluczowych graczy na warszawskim rynku deweloperskim. Spółka specjalizuje się w 3 segmentach: mieszkaniowym, magazynowym i w pozostałych aktywach nieruchomościowych. Jest również obecna na GPW, uczestnicząc w emisjach obligacji korporacyjnych. Zobacz oferty obligacji Marvipol w Michael / Ström Dom Maklerski!

Nie widzisz aktualnej oferty obligacji? Zostaw kontakt, a damy Ci znać o nowej emisji tego emitenta. 

W czym możemy Ci pomóc?

FAQ

Marvipol działa w branży deweloperskiej. Jest jedną z największych firm na polskim rynku nieruchomości – funkcjonuje na nim ponad 25 lat. Operuje w segmencie mieszkaniowym i magazynowym, ale nie zamyka się także na inne aktywa nieruchomościowe.

Emitowanie obligacji zabezpieczonych oznacza, że firma wydaje długi wspierane aktywami lub gwarancją. W razie problemów emitenta, inwestorzy mają pierwszeństwo w odzyskaniu środków zabezpieczających.

Na obligacje Marvipolu zapisy przyjmują m.in. domy maklerskie takie jak Dom Maklerski Michael / Ström. Aby kupić obligacje, należy zapisać się przez stronę internetową lub w oddziale.

Aby sprawdzić aktualną sytuację finansową Marvipolu, warto prześledzić najnowsze raporty okresowe – dostępne na oficjalnej stronie internetowej emitenta.

Inwestor umieszcza obligacje po stronie aktywów finansowych, np. długoterminowych. Wpływy z odsetek to przychody finansowe, które powinny się znaleźć także na rachunku bieżącym.

Interesujesz się emisją obligacji, której nie ma aktualnie w ofercie?
Uzupełnij formularz kontaktowy, a poinformujemy Cię, gdy tylko się pojawi!

Dziękujemy za kontakt,
odpowiemy jak najszybciej

Kliknij aby dowiedzieć się jakie przysługują ci prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Michael / Ström Dom Maklerski S.A.

Victoria Dom S.A.

Już od 1998 r. Victoria Dom aktywnie działa na rynku mieszkaniowym, będąc obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów w Warszawie. Hasło „100% mieszkań oddanych w terminie” bez wątpienia przyciąga inwestorów.

Arche S.A.

Arche S.A. działa aktywnie od 1991 roku, specjalizując się w działalności deweloperskiej i hotelarskiej. Marka od lat obecna jest również na rynku emisji obligacji korporacyjnych, oferując inwestorom możliwość lokowania środków w papiery dłużne spółki.

Ghelamco Invest Sp. z o.o.

Obligacje Ghelamco Invest Sp. z o.o. zyskują na popularności. Firma zrealizowała w Polsce wiele prestiżowych inwestycji, m.in. Warsaw Spire, Warsaw Unit, Plac Europejski w Warszawie oraz Kreo w Krakowie.

Michael / Ström
w liczbach

Każdy jest wyjątkowy. Wyróżniają nas pasje, potrzeby i plany. Ale to, co nas łączy, to poszukiwanie harmonii w świecie finansów. Michael / Ström Dom Maklerski oferuje szereg przejrzystych i prostych rozwiązań, które pomagają budować portfel inwestycyjny tak, aby pracował w sposób efektywny. Nasze doświadczenie i wyznawane wartości to również sprawne narzędzie dla wszystkich oczekujących skuteczności oraz profesjonalnego wsparcia w transakcjach w ramach corporate finance i investment banking.

icon

19 mld zł

ponad 19 mld zł obrotu na rynku wtórnym papierów dłużnych

icon

6,0 mld zł

6,0 mld zł w zrealizowanych transakcjach na rynku pierwotnym

icon

2,5 mld zł

ponad 2,5 mld zł zdeponowanych aktywów

icon

345

345 przeprowadzonych emisji obligacji

icon

5,6 mld zł

ponad 5,6 mld zł zainwestowanych środków przez Inwestorów indywidualnych

icon

80

80 Emitentów

icon

4200

ponad 4200 prowadzonych rachunków maklerskich