Dyrektor Sprzedaży

facebook tweeter linkedin share

Michael / Ström to największy, niebankowy dom maklerski, oferujący profesjonalne usługi bankowości inwestycyjnej dla firm i unikalne produkty inwestycyjne dla osób indywidualnych. Specjalnością Michael / Ström są obligacje korporacyjne. Zapewniamy wsparcie dla firm w zakresie kompleksowych usług bankowości inwestycyjnej, obejmujących: pozyskiwanie finansowania w formie emisji papierów wartościowych, doradztwo w zakresie strategii i struktury finansowania, wsparcie w procesach fuzji i przejęć, obsługa private equity, finansowanie mezzanine. Świadomy klient indywidualny znajdzie w ramach investment butiku Michael / Ström autorskie, przejrzyste i proste produkty inwestycyjne oraz wybrane rozwiązania uznanych dostawców z rynku kapitałowego, umożliwiające osiągnięcie satysfakcjonujących zysków przy minimalizowaniu ryzyka. Tworzymy silny zespół ekspertów. Jest wśród nas m.in. 16-tu maklerów papierów wartościowych, 4 osoby posiadające tytuł CFA lub licencję Doradcy Inwestycyjnego oraz 35 Doradców Private Brokerage. Wspólnie tworzymy firmę, z której jesteśmy dumni.

Główne zadania

  • Realizacja strategii w zakresie departamentu sprzedaży
  • Rozwój i zarządzaniem siecią sprzedaży
  • Koordynowanie wszystkich działań marketingowych, w celu realizacji KPI (w szczególności pozyskiwanie nowych klientów)
  • Analityka i usprawnianie procesów sprzedaży oraz nadzór nad jakością pracy departamentu sprzedaży
  • Zarządzanie pracą zespołu, dbanie o rozwój kompetencji i skuteczne motywowanie pracownik

Wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży na stanowiskach dyrektorskich lub menadżerskich
  • Praktyczna znajomość branży finansowej, w szczególności rynku kapitałowego
  • Doświadczenie w budowaniu zespołów sprzedażowych
  • Wykształcenie wyższe (kierunek ekonomiczny)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dojrzałość biznesowa, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod dużą presją czasu
  • Mile widziana licencja maklera papierów wartościowych lub doradcy inwestycyjnego

Oferujemy

  • atrakcyjny poziom wynagrodzenia oparty o składniki stałe i zmienne uzależnione od sukcesu projektu
  • praca w dynamicznym zespole i szybko rozwijającej się firmie
  • benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, spotkania integracyjne

Jeżeli jesteś zainteresowany procesem rekrutacji wyślij do nas CV na adres e-mail kariera@michaelstrom.pl wraz z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wszelkich rekrutacjach organizowanych przez Michael / Ström Dom Maklerski S.A. z siedzibą (00-807) w Warszawie przy al. Jerozolimskich 100, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE”.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w Michael / Ström Dom Maklerski S.A. Aplikuj