Cavatina Holding S.A.

Cavatina Holding – emisje obligacji

Cavatina Holding S.A. to jeden z największych deweloperów powierzchni biurowych w Polsce, od kilku lat przeprowadzający emisje obligacji. Obecnie portfel inwestycyjny emitenta obejmuje ok. 315 tys. m2 GLA w realizacji i przygotowaniu z terminem ukończenia w następnych latach. Obligacje Cavatina Holding oraz innych emitentów z branży deweloperskiej cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów.

 

Nie widzisz aktualnej oferty obligacji? Zostaw kontakt, a damy Ci znać o nowej emisji tego emitenta. 

W czym możemy Ci pomóc?

FAQ

Obligacje Cavatina Holding można kupić m.in. w firmie inwestycyjnej Michael/Ström Dom Maklerski.

Warunki każdej z emisji zależą od konkretnej oferty. O wszystkich szczegółach dowiesz się m.in. z prospektów emisyjnych.

Aby kupić obligacje Cavatiny, należy zapisać się na emisję, np. w Michael/Ström Dom Maklerski. Możesz łatwo zapisać się online, bez wychodzenia z domu.

Możesz sprawdzić bieżącą sytuację finansową, analizując jej sprawozdania finansowe dostępne online (na oficjalnej stronie emitenta).

Interesujesz się emisją obligacji, której nie ma aktualnie w ofercie?
Uzupełnij formularz kontaktowy, a poinformujemy Cię, gdy tylko się pojawi!

Dziękujemy za kontakt,
odpowiemy jak najszybciej

Kliknij aby dowiedzieć się jakie przysługują ci prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Michael / Ström Dom Maklerski S.A.

Michael / Ström
w liczbach

Każdy jest wyjątkowy. Wyróżniają nas pasje, potrzeby i plany. Ale to, co nas łączy, to poszukiwanie harmonii w świecie finansów. Michael / Ström Dom Maklerski oferuje szereg przejrzystych i prostych rozwiązań, które pomagają budować portfel inwestycyjny tak, aby pracował w sposób efektywny. Nasze doświadczenie i wyznawane wartości to również sprawne narzędzie dla wszystkich oczekujących skuteczności oraz profesjonalnego wsparcia w transakcjach w ramach corporate finance i investment banking.

icon

3100

ponad 3100 prowadzonych rachunków maklerskich

icon

10 mld zł

ponad 10 mld zł obrotu na rynku wtórnym papierów dłużnych 

icon

292

292 przeprowadzonych emisji obligacji

icon

1,7 mld zł

1,7 mld zł zdeponowanych aktywów

icon

71

71 Emitentów

icon

4,7 mld zł

4,7 mld zł w zrealizowanych transakcjach na rynku pierwotnym