Michael/Strom

Zarejestruj   En Pl

Emisja publiczna MCI.PrivateVentures FIZ serii P1C

Michael / Ström Dom Maklerski S.A. był członkiem konsorcjum oferującego obligacje.

  • MCI.PrivateVentures FIZ, fundusz Private Equity, w skład którego wchodzą subfundusze MCI.TechVentures i MCI.EuroVentures, rozpoczął pierwszą w historii funduszy PE w Polsce ofertę publiczną obligacji. Jest to część programu publicznych emisji obligacji zakładającego pozyskanie do 200 mln zł nowych środków w ciągu 12 miesięcy.
  • Subfundusze w ramach MCI.PrivateVentures FIZ inwestują w spółki w fazie wzrostu / growth oraz dojrzałe przedsiębiorstwa / buyout powiązane z innowacyjną gospodarką oraz transformacją cyfrową
  • Inwestycje realizowane są w obszarze early stage, growth stage i expansion/buyout stage w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a także w Niemczech i Austrii (DACH), w krajach byłego Związku Radzieckiego (CIS) i w Turcji.
  • Na dzień 30 czerwca 2017 r. aktywa pod zarządzaniem MCI.PV wynosiły 1,95 mld zł, z czego aktywa MCI Capital to prawie 1,5 mld zł.

Dane szczegółowe

Rodzaj papieru wartościowego obligacje na okaziciela emisji MCI.PrivateVentures FIZ serii P1C
Oprocentowanie 6M + 3,5 %
Okresy odsetkowe 6M
Wartość emisji 40 mln
Zapadalność 4 lata
Rynek notowań Emitent będzie ubiegał się o wprowadzenie obligacji do obrotu w ASO Catalyst
Zabezpieczenie obligacje niezabezpieczone
Termin zapisów 11.01 – 02.02.2018 r.
Przydział 07.02.2018 r.
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że serwis internetowy Michael Ström korzysta z plików typu cookie celem świadczenia usług w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Proszę kliknąć TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o naszej Polityce Prywatności, w tym o zmianie ustawień w zakresie plików cookies. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że niedokonanie zmian ustawień przeglądarki oznacza, że pliki te zostaną umieszczone na urządzeniu, z którego Państwo korzystacie.
AKCEPTUJĘ