Michael/Strom

Zarejestruj   En Pl

Michael / Ström przeprowadził publiczną emisję obligacji dla spółki Nickel Development

Nickel Development Sp. z o.o. jest jednostką dominującą Grupy Kapitałowej, której głównym przedmiotem działalności jest budowa i sprzedaż nieruchomości mieszkalnych oraz wynajem powierzchni biurowych, magazynowych i laboratoryjnych. Działalność prowadzona jest głównie na terenie Poznania i okolic.

Grupa Nickel Development rozpoczęła działalność w roku 1998 w Poznaniu. W trakcie 17 lat działalności Grupa zrealizowała ok. 20 inwestycji a w nich ponad 1800 mieszkań i lokali usługowych. Nickel jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów na rynku poznańskim. Od wielu lat Spółka utrzymuje się w czołówce pod względem liczby sprzedanych mieszkań na tym rynku.

W czerwcu 2014 r. udziałowcy Emitenta podnieśli kapitał, wnosząc do Spółki udziały w podmiotach będących w posiadaniu nieruchomości działających w ramach pierwszego w Polsce prywatnego parku technologicznego. W zlokalizowanym w podpoznańskich Złotnikach parku funkcjonuje obecnie blisko 60 przedsiębiorstw, m.in. z branży biotechnologicznej i informatycznej.

Dane szczegółowe

Rodzaj papieru wartościowego obligacje na okaziciela serii D
Oprocentowanie zmienne, WIBOR 3M + marża 4,27%
Okresy odsetkowe 3M
Wartość emisji 10 mln
Zapadalność 36 miesięcy
Rynek notowań Emitent będzie ubiegał się o wprowadzenie obligacji do obrotu w ASO Catalyst
Zabezpieczenie obligacje zabezpieczone
Termin zapisów 28.10 - 13.11.2015 r.
Przydział 17.11.2015 r.
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że serwis internetowy Michael Ström korzysta z plików typu cookie celem świadczenia usług w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Proszę kliknąć TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o naszej Polityce Prywatności, w tym o zmianie ustawień w zakresie plików cookies. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że niedokonanie zmian ustawień przeglądarki oznacza, że pliki te zostaną umieszczone na urządzeniu, z którego Państwo korzystacie.
AKCEPTUJĘ