Michael/Strom

ZAŁÓŻ RACHUNEK   En Pl

Komentarz Domu Maklerskiego po IPO wrocławskiego dewelopera Archicom S.A.

Mimo, że kwota pozyskana przez Archicom S.A. z IPO (72 mln zł) jest o prawie 30 % niższa od zakładanej, publiczną emisję akcji Spółka może uznać za udaną.

więcej

Rentowności obligacji Banków Spółdzielczych w kontekście upadku SK Banku

Od upadku SK Banku minęło już parę tygodni, co powoduje, że na rynku Catalyst znaczna część obligacji banków spółdzielczych notowana jest ze sporym dyskontem w stosunku do wartości nominalnej.

więcej

Komentarz do decyzji RPP z dnia 11 marca 2016 r.

Jak można się było spodziewać, nowa Rada Polityki Pieniężnej podczas marcowego posiedzenia nie dokonała zmiany stóp procentowych. Podstawowa stopa procentowa Narodowego Banku Polskiego dalej wynosi 1,5 procent.

więcej

1
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że serwis internetowy Michael Ström korzysta z plików typu cookie celem świadczenia usług w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Proszę kliknąć TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o naszej Polityce Prywatności, w tym o zmianie ustawień w zakresie plików cookies. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że niedokonanie zmian ustawień przeglądarki oznacza, że pliki te zostaną umieszczone na urządzeniu, z którego Państwo korzystacie.
AKCEPTUJĘ