Michael/Strom

Zarejestruj   En Pl

Michael / Ström uczestniczył w emisji obligacji dla MCI.PrivateVentures serii P1A

Michael / Ström Dom Maklerski Sp. z o.o. był członkiem konsorcjum oferującego obligacje.

  • MCI.PrivateVentures FIZ, fundusz Private Equity, w skład którego wchodzą subfundusze MCI.TechVentures i MCI.EuroVentures, rozpoczął pierwszą w historii funduszy PE w Polsce ofertę publiczną obligacji. Jest to część programu publicznych emisji obligacji zakładającego pozyskanie do 200 mln zł nowych środków w ciągu 12 miesięcy.
  • Subfundusze w ramach MCI.PrivateVentures FIZ inwestują w spółki w fazie wzrostu / growth oraz dojrzałe przedsiębiorstwa / buyout powiązane z innowacyjną gospodarką oraz transformacją cyfrową
  • Inwestycje realizowane są w obszarze early stage, growth stage i expansion/buyout stage w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a także w Niemczech i Austrii (DACH), w krajach byłego Związku Radzieckiego (CIS) i w Turcji.
  • Na dzień 30 czerwca 2017 r. aktywa pod zarządzaniem MCI.PV wynosiły 1,95 mld zł, z czego aktywa MCI Capital to prawie 1,5 mld zł.

Dane szczegółowe

Rodzaj papieru wartościowego obligacje na okaziciela emisji MCI.PrivateVentures FIZ
Oprocentowanie 6M + 3,5 %
Okresy odsetkowe 6 M
Wartość emisji 30 mln
Zapadalność 3 lata
Rynek notowań Emitent będzie ubiegał się o wprowadzenie obligacji do obrotu w ASO Catalyst
Zabezpieczenie obligacje niezabezpieczone
Termin zapisów 11.09 - 27.09.2017 r.
Przydział 29.09.2017 r.
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że serwis internetowy Michael Ström korzysta z plików typu cookie celem świadczenia usług w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Proszę kliknąć TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o naszej Polityce Prywatności, w tym o zmianie ustawień w zakresie plików cookies. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że niedokonanie zmian ustawień przeglądarki oznacza, że pliki te zostaną umieszczone na urządzeniu, z którego Państwo korzystacie.
AKCEPTUJĘ