Michael/Strom

Zarejestruj   En Pl

Emisja publiczna obligacji Ronson Europe N.V.

  • Ronson Europe N.V. jest jednostką dominującą Grupy Ronson Development, której przedmiotem działalności jest budowa i sprzedaż nieruchomości mieszkalnych.
  • Grupa Ronson rozpoczęła swoją działalność deweloperską w 2000 r.
  • Swoją działalność Grupa koncentruje w sektorze budownictwa mieszkaniowego w głównych miastach w Polsce - Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie.
  • Dotychczas Spółka wybudowała blisko 4 000 lokali mieszkalnych oraz łącznej powierzchni około 250 000 m².
  • Na 31.03.2016 Spółka realizowała inwestycje obejmujące prawie 1 800 lokali oraz posiadała bank ziemi pod budowę blisko 3 700 lokali. Ponadto w maju 2016 r. Spółka sfinalizowała zakup działki w Warszawie pod budowę ok. 1 500 lokali.
  • Ronson Europe N.V. jest spółką akcyjną prawa holenderskiego, z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Siedziba Grupy w Polsce mieści się w al. Komisji Edukacji Narodowej 57 w Warszawie.
  • Akcje Spółki od marca 2007 r. notowane są na rynku głównym GPW w Warszawie (kapitalizacja ok. 400 mln zł).

Dane szczegółowe

Rodzaj papieru wartościowego obligacje na okaziciela serii P
Oprocentowanie stałe, 5,25%
Okresy odsetkowe 3M
Wartość emisji 10 mln
Zapadalność 48 miesięcy
Rynek notowań Emitent będzie ubiegał się o wprowadzenie obligacji do obrotu w ASO Catalyst
Zabezpieczenie obligacje niezabezpieczone
Termin zapisów 21.07 - 12.08.2016 r.
Przydział 18.08.2016 r.
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że serwis internetowy Michael Ström korzysta z plików typu cookie celem świadczenia usług w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Proszę kliknąć TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o naszej Polityce Prywatności, w tym o zmianie ustawień w zakresie plików cookies. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że niedokonanie zmian ustawień przeglądarki oznacza, że pliki te zostaną umieszczone na urządzeniu, z którego Państwo korzystacie.
AKCEPTUJĘ